středa, února 07, 2007

Křest a autogramiáda knihy „FOTOLOVY“ v Paláci knih Luxor Praha

Normálně holé tiskové zprávy nepřebírám, ale z respektu k Rosťovi Stachovi jsem se rozhodl učinit výjimku :-)

(Brno, 6.2.2007) – všem, kteří rádi fotí zvířata, je určena nová publikace vydavatelství Zoner Press „Fotolovy – naučte se fotografovat dobře zvířata v přírode“. Autorem knihy je uznávaný fotograf Rostislav Stach. Autogramiáda spojená se křtem se uskuteční 14. 2. 2007 od 16,30 hodin v Paláci knih Luxor v Praze, Václavské nám. 41. Kmotrem knihy se stane známý herec Václav Vydra.
Publikace má 176 plnobarevných stran a je vázaná v pevné vazbě. Více jako 270 snímků doprovází autor radami a návody, jak se úspěšně ke zvířatům přiblížit, co při fotografování používat a jak a kdy udělat dobré fotografie. Jeho třicetileté zkušenosti jsou podepřeny unikátními fotografiemi, které uspokojí nejen zájemce o fotografii, ale také všechny milovníky přírody. Cenné na publikaci je to, že naprostá většina snímků pochází z prostředí, které je nám blízké a dostupné.
Lov s fotoaparátem může poskytnout stejné vzrušení z lovu jako lovcům se zbraní. Na rozdíl od lovu s puškou však po stisknutí spouště fotoaparátu zůstává zvěř dále živá a může se „lovit“ znovu a znovu.
Všichni zájemci mohou získat detailní informace o nové knize na internetové adrese www.zonerpress.cz. Na webové stránce jsou k dispozici ukázky z knihy ve formátu PDF a také on-line objednávkový formulář.

Žádné komentáře: