sobota, prosince 12, 2009

Zajímavé předvánoční nabídky

Kromě různých "superhypercool" reklam se objevily i některé docela zajímavé nabídky.
Zaujalo mě následující:
K Olympusu PEN E-P1 dostanete zdarma blesk. To vůbec není marné - blesk k PENu je normálně dost předražený, což se právem kritizuje (skoro 5 tisíc) a není v tom žádná "finta" - pokud si koupíte jakoukoli sadu, tak vám bude po registraci zaslán blesk poštou. Podrobnosti zde, mělo by to platit pro celou Evropu. Proti mluví jen to, že už je na spadnutí inovovaný PEN E-P2, nicméně s ohledem na jeho avizované ceny asi bude E-P1 zajímavý minimálně ještě po nějakou dobu. Další nabídky a cashbacky jsou i na klasický E-Systém.

Sony nabízí poměrně slušné slevy na DSLR z řady Alpha v podobě jakéhosi šrotovného - odevzdáte-li jakoukoli starou (i nefunkční) zrcadlovku, dostanete slevu podle typu nové DSLR 2-8 tisíc korun. Jasné a transparentní, žádné složitosti...

K Nikonu D5000 lze zase obdržet nůž Victorinox - zdánlivá prkotina, ale jde o nůž opravdu dost vysoké třídy, sám mám jeden ze stejné řady a jsem naprosto spokojen, tohle není žádná čínská haléřová položka!!! Ale asi každý pochopí, že Nikona si stejně nekoupím :-)

Kromě toho se najde spousta akcí jednotlivých firem - třeba z analogové oblasti může leckoho zaujmout pack 20ti kinofilmů Rollei Retro 100, doplněný o velmi kvalitní vývojku a ustalovač Rollei za pouze 40 Euro.
Lomography shop má také řadu drobných akcí a při objednávce nad 50 Euro je momentálně poštovné zdarma.

Prostě není od věci se v současnosti v případě úvaj o nákupu trochu rozhlédnout - leckdy se najdou nabídky opravdu zajímavé. Přirozeně je ale nutné zachovat opatrnost - vedle skutečně zajímavých nabídek se jako obvykle objevují i nabídky jen "rádobyvýhodné", vše je nutno ověřit porovnáním s jinými nabídkami...

Žádné komentáře: