středa, dubna 01, 2009

Workshop "Dravci" trochu jinak

Na workshop dravci a sovy pořádaný Ondrou Prosickým jsem vyrazil mimo jiné s poněkud nestandardní výbavou - s Holgou 120GCFN a s Dianou doplněnou o rybí oko 20mm. Kdo neví, tak jde o přístroje spadající do oblasti označované jako "lomografie", prostě takové trochu netradiční a trochu recesní focení lowend přístroji, oba mají jako objektiv vždy pouze jedinou spojnou čočku :-) Nu podívejte se sami, podobné pojetí focení workshopu zvířat se moc často nevidí. Pokud si někdo myslí, že jsem se zbláznil, tak nechť si poslouží :-))))


Všemu zkušeně velel Ondra, pod jeho vedením se všichni ochotně položili do focení v jarní přírodě :-)Jdu vám takhle s rybím okem po lese a hele, on tam na mě kouká puštík :-) Večer na něj došlo i s Holgou...Raroh obecný. No uznejte sami, že fotit ho tím, co je na levé fotce je zhýčkanost některých jedinců :-)
Závěrem chci poděkovat všem organizátorům, akce proběhla hladce a fotograficky úspěšně. Těm kdo mě znají je jasné, že vedle Holgy a Diany se u mě v brašně našly i poněkud "normálnější" přístroje, takže kromě proužků svitkového filmu mám na zpracování i "trochu" RAW souborů...

Žádné komentáře: